EN

/

TR

Dünya Mutfağının Seçkin Çocuğu

Dünya mutfağının seçkin çocuğu havyar, yüzyıllardır imparatora layık sofraların vazgeçilmezleri arasındadır. Günümüzde ise havyar imparatorların yiyeceği olmaktan çıkıp, kendine cömert davrananların sofralarına keyif katmaya aday bir üründür.

Havyara yeni yorum: hyggefisk

Modern, sağlıklı ve lezzetli havyar yorumu ile Hyggefisk, menülere geçmişten geleceğe bir lezzet köprüsü kurar. Albenisi yüksek iri taneleri, göz doldurucu renkleri ve unutulmayan tadı ile gastronomi dünyasının vazgeçilmezidir. Alışık olunan havyar sunumları dışında, hyggefisk salatalara, makarnalara, pizzalara, sandviçlere ve diğer tüm yeni nesil sağlıklı menülere eşlik eder.  Ayrıca gold, siyah ve kırmızı seçenekleri ile  gastronomi meraklılarına keyifli sofralar sunar.

So...what exactly is

hygge?

Herkesin seveceği lezzetli yemekler.

Tariflerimiz

Superfood

Hyggefisk  içeriğinde yüksek değerlerde bulunan protein, antioksidan, omega, vitamin ve mineral ile üretilen ilk bitkisel havyardır. Tüm hyggefisk ürünleri zengin vitamin ve mineral içeriğine sahiptir.  Ayrıca yüksek omega içeriği ile gold hyggefisk,  protein zenginleştirmesi ile siyah hyggefisk ve antioksidan desteği ile kırmızı hyggefisk olarak 3 farklı lezzet seçeneği sunmaktadır.

Müşterilerimiz

LET US SHOW YOU HOW TO MAKE FRIENDS WITH FOOD

Form received.

The server encountered an error.

Submitting Form...

Hyggefisk bir Hyggefood ürünüdür© 2018 HYGGEFISK

Hyggefood Gıda San. ve Tic. A.Ş.

İkitelli OSB Mah. YTU İkitelli Teknopark Sok. No:1/1B23 34490

Başakşehir/İstanbul

TURKEY

MON - FRI | 8AM - 5PM